Veľkoobchod

Vážení obchodní partneri,

v prípade záujmu o veľkoobchodný predaj zvoľte pri registrácií "Zákaznicku skupinu - Veľkoobchod" a  zadajte  Vaše IČO, viď. obrázok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REGISTROVAŤ

Minimálny odber pre tovar skladom je 20 párov obuvi, alebo nákup v hodnote 350,- Eur. Objednávky, ktoré nesplnia túto podmienku, budú stornované.

Po schválení registrácie sa po rozkliknutí produktu zobrazia množstevné zľavy. Produkty, ktoré sa už dopredávajú za VOC, alebo ich skladové množstvo je menej ako 3 kusy, množstevnú zľavu neobsahujú a možno ich zakúpiť za ich aktuálnu cenu. Rovnako si vyhradzujeme právo niektoré produkty nezaradiť do veľkoobchodnej ponuky bez ohľadu na ich skladové množstvo.

Upozorňujeme, že ak tovar nakúpite ako podnikateľský subjekt, riadi sa tento predaj obchodným zákonníkom (NIE občianskym zákonníkom) a nie je preto možné tovar vrátiť v 14 dennej zákonom stanovenej lehote.

Zakúpenie tovaru z našej ponuky neoprávňuje k sťahovaniu produktových/reklamných fotografií  z našej stránky, alebo sociálnych sietí a ich následné používanie na vlastné reklamné účely. 

Odoslaním objednávky kupujúci súhlasí s veľkoobchodnými podmienkami.

V prípade reklamácií si pozorne prečítajte reklamačný poriadok, ktorý je súčasťou obchodných podmienok a spolu s kópiou dokladu o úhrade, k tovaru priložte vyplnený reklamačný protokol.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

 

TOP