Vrátenie/výmena tovaru - maloobchod

ODSTÚPENIE ZÁKAZNÍKA OD KÚPNEJ ZMLUVY 

Podľa zákona má zákazník právo odstúpiť od kúpnej zmluvy (v prípade zásielkového tovaru) do 15dní od prevzatia tovaru. 15 dňová lehota začína od dňa prevzatia zásielky. V prípade, že sa tak rozhodnete:

  1. Tovar bezodkladne pošlite v pôvodnom stave a obale (krabici) na adresu: 

Zuzana Žákovičová – Siani
Zbehy 789
95142 Zbehy
Mobil: 0944 373736

  1. Tovar pošlite ako balík na vlastné náklady. Nad čiastku 30,- € Vám odporúčame balík aj poistiť. Balíky na dobierku nepreberáme.
  2. Priložte kópiu faktúry a vyplnený formulár na vrátenie/výmenu tovaru
  3. Po prevzatí takto vráteného tovaru Vám bude do 15 dní vrátená suma na Vami uvedené číslo bankového účtu.V prípade, že bola pôvodná objednávka v hodnote nad 50,- Eur a hodnota objednávky po refundovaní vráteného tovaru klesne pod túto hodnotu, bude Vám z hodnoty vráteného tovaru odpočítané aj poštovné, ktoré ste mali pri objednávke nad 50,- Eur grátis.

 

VÝMENA TOVARU

Postupujte rovnako ako pri vrátení tovaru. Vo formulári na vrátenie/výmena tovaru, zakrúžkujte možnosť vrátený tovar ‘vymenit’ a vyplnte údaje pre nový torar, ktorý si želáte zaslať. Tovar na výmenu zasielame IBA ako balík na dobierku na pobočku Slovenskej pošty. Poštovné a prípadný rozdiel v cene za nový tovar uhradíte v hotovosti (na dobierku) pri prevzatí na pobočke Slovenskej pošty. V prípade, že tovar vymieňate za lacnejší, preplatok Vám bude vrátený na číslo účtu, ktoré uvediete vo formulári na výmenu tovaru.

Pri výmene toho istého modelu produktu za inú veľkosť sa uplatňujú cenové podmienky v čase uzatvorenia pôvodnej objednávky. Tzn. ak dôjde k zmene ceny tovaru, cenový rozdiel Vám nebude účtovaný ako nedoplatok, ani vrátený ako preplatok. Potvrdený formulár na vrátenie-výmenu tovaru Vám zašleme späť aj s tovarom, ktorý obdržíte na výmenu. Tento si uschovajte, nakoľko slúži ako doklad a záručný list pre nový tovar, ktorý obdržíte na výmenu. 

TOP